menthor.pl
Jesteś tutaj: O mnie

Poznajmy się

Nazywam się Ilona Marta Sebastianska. Po skończeniu studiów filologicznych (język hiszpański) szybko zaczęłam pracę w formalno prawnych strukturach różnych firm i tak moja ścieżka kariery zwróciła się w kierunku studiów prawniczych.

Dziś jestem prawnikiem i wyspecjalizowałam się w zarządzaniu umowami pisamymi po angielsku (contract and claim management). Zdobywałam doswiadcznie na różnych rynkach (Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Polska). Od lat pomagam firmom i ich pracownikom poprzez szkolenia i warsztaty skutecznie zarządzać umowami oraz roszczeniami.

Prowadzę korespondencję z kontrahentami oraz piszę, i negocjuję roszczenia. Wiem jak ważna jest świadomość podpisywanych umów oraz praktyczne rozumienie zawiłych zapisów, stąd właśnie również szkolę chętnych w tym zakresie.

W zrozumiały sposób uczę o umowach, zobowiązaniach i roszczeniach w umowach pisanych po angielsku w oparciu o FIDIC, ABA99, JCT, NEC czy jakiekolwiek inne dostępne na rynku wzory umów. Ucząc wiążę wiedzę akademicką z podejściem biznesowym.

Jednym słowem moje usługi obejmują doradztwo, szkolenie, analizę umów, przygotowanie roszczenia oraz powstałej w procesie trwania projektu korespondencji, itp. Napisz do mnie, umówmy się na spotkanie i opowiesz mi jak mogę Ci pomoc. Chcę wspierać biznes, a moją intencją jest ułatwienie procesów budowlanych. 

Ilona Marta Sebastianska

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Obserwuj nas na:
Zadzwoń: 721-717-895 Zadzwoń do nas